KARIÉRA

Naše společnost spolupracuje s významnými partnery z oblasti telekomunikací, energetiky a dalších oblastí. Mezi nejvýznamnější patří Vodafone, UPC, MND, E.ON či pojišťovna NN. Náš online marketingový tým má na starosti tvorbu jak vlastních projektů, tak projektů pro naše partnery. Hledáme nové kolegy, kteří nám pomůžou posunout současné aktivity.

Externí grafik

Koho hledáme

Hledáme grafika na dlouhodobou spolupráci pro tvorbu kampaní a webů pro naše partnery. V ideálním případě bys měl být kreativní člověk s citem pro detail a dokázat přicházet s vlastními nápady a řešeními. Není nutné spousta zkušenosti - důležitější je snaha a chuť se učit a velice oceňujeme flexibilitu. Rozsah spolupráce bude různorový a odvíjí se od množství běžících kampaní - v průměru cca 30-40 hodin měsíčně.

Co nabízíme

Nabízíme místo v přátelském týmu, kde lze získat přesah i do dalších oblastí online marketingu a podílet se na tvorbě kampaní pro nejvýznamnější společnosti v ČR. Kromě odpovídajících financí lze získat i další benefity, jako je kompletní home office, multisportku, slevy na produkty partnerů atp.

Náplň práce

Hlavní náplní práce bude tvorba grafických návrhů pro webové stránky našich kampaní, tvorba a úprava bannerů pro reklamní kampaně, podkladů pro sociální sítě aj.

Jak to u nás funguje

Nejsme korporát, snažíme se pracovat maximálně efektivně a neztrácet čas. Pracujeme na bázi virtuálního týmu, takže není problém pracovat odkudkoliv, máme dokonce i kolegy ze Španělska :-) Jsme otevřeni novým nápadům, v blízké době chceme spouštět další projekty a budeme proto rádi za posílení našeho týmu.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám prosím životopis a motivační dopis ideálně i s ukázkami již realizovaných prací.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 762/32, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 17. 2. 2020 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce

Zadavatel

Media Market Consulting s.r.o.

Kontakt

David Zoubek