KARIÉRA

Vítejte v Media Market Consulting! Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s významnými společnostmi, které se zaměřují na prodej služeb a jejich prioritou je klientská spokojenost. Patří mezi ně například E.ON, Vodafone, NN nebo Sodexo. Pomáháme klientům s nastavením služeb, s vyhledáním nejlepšího řešení a zodpovídáme jejich dotazy. S tím nám můžete pomoci i Vy!

Přivýdělek pro studenty i pracující - až 300,- Kč/hod

Chcete si přivydělat, ale nechcete trávit prací každou volnou chvíli? U nás to tak být nemusí, máme pro Vás ideální šanci si za pár hodin vydělat stejně jako jinde za celý den!

Budete působit jako podpora pro obchodní zástupce jednoho z největších dodavatelů energií, a to společnosti E.ON. Vaším úkolem bude především sladit časové možnosti obchodního zástupce a zákazníka a pomáhat tak šířit dobrou energii. Domluvte 5 schůzek a můžete jít domů! Šikovní kolegové to zvládnou i za 2 hodiny.

Nabízíme:

  • Možnost si naplánovat směny podle svých možností
  • Záruku nadstandardního výdělku – až 300,- Kč/hod
  • Šanci získat další ohodnocení nad rámec mzdy – ať už peníze v hotovosti, k výplatě či poukázky do supermarketů
  • Zázemí stabilní společnosti, pro kterou je důležitá spokojenost zaměstnanců
  • Práci v kolektivu všech věkových kategorií - od studentů až po důchodce
  • Podporu a pomocnou ruku nadřízených i kolegů, a to nejen v začátcích
  • Uplatnění Vašich komunikačních dovedností a jejich další rozvoj
  • Pravidelná týmová setkání, školení, společné akce pro utužení kolektivu
  • Benefity: zvýhodněná SIM s neomezeným voláním, dotovaná Multisport karta pro Váš volný čas (relaxační centra, sportovní zařízení)
  • Skvělou dostupnost (sídlíme v bezprostřední blízkosti metra, i tramvajové a autobusové zastávky)

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace s potenciálními zákazníky
  • Správa pracovních kalendářů obchodníků E.ON
  • Profesionální reprezentace našeho významného partnera
  • Práce v našem interním systému i v kalendáři našeho partnera (kompletní zaškolení je samozřejmostí)

Očekáváme:

  • Příjemný projev bez vad řeči
  • Češtinu či slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího
  • Základní znalost práce na PC (zapnout, přihlásit se, spustit internet – ostatní Vás naučíme)
  • Chuť naučit se něco nového a dále se rozvíjet v oblasti energetiky
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup
  • Nástup ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 762/32, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 24. 9. 2019 do 31. 12. 2019

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

150-300 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Media Market Consulting, s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Vendula Peňázová
Telefon: 773 097 768