KARIÉRA

Chceš pracovat ze své oblíbené kavárny či z pohodlí domova? Nesedět v práci od 8 do 5, ale mít dostatek času i na školu, koníčky či jiné projekty? Chceš práci, která Tě bude bavit, učit se nové věci a posouvat se?

Třeba hledáme právě Tebe. Náš marketingový tým momentálně čítá 12 lidí, ale spouštíme neustále nové projekty, a proto hledáme další posily. Budujeme zde mladý tým s velkým potenciálem. Spolupracujeme s zajímavými partnery jako například Vodafone, Raiffaisenbank, MND, Digi TV či Colonnade. Snažíme se neustále nacházet další cesty, jak propojit naše partnery s novými zákazníky. Navíc vytváříme i vlastní zajímavé projekty. Tým pracuje doslova po celém světě - máme například i kolegy na Gibraltaru či ve Skotsku.

UX designer/ka - práce z domu

Koho hledáme?

Někoho, kdo mezi nás zapadne, přinese svůj pohled na věc a posune současné aktivity opět o level výše. Budeme rádi, když budeš kreativní typ člověka, který zároveň dokážeme vzít v potaz tvrdá data a implementovat je do výstupů, aby byly co nejkvalitnější. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci. Někoho, s kým budeme vzájemně růst a vytvářet stále větší a zajímavější projekty.

Zezačátku si spolupráci představujeme v menším rozsahu – cca 10 hodin týdně, ale postupně bychom ji rádi rozšiřovali. Měl bys už mít zkušenosti s vývojem webů, určitě se Ti bude hodit znát, jak se tvoří wireframy, vyznat se v analytice či třeba vědět, jak na A/B testování. Ale nikdo není dokonalý a co nebudeš umět, tak doženeme společně.

Co Ti můžeme nabídnout?

Nabízíme Ti místo v přátelském týmu, kde rozhodně můžeš uplatit svoje názory a naučit se spoustu věcí. Získáš přesah napříč všemi obory online marketingu a pochopíš, jak funguje reálný byznys. Kromě odpovídajících financí Ti můžeme nabídnout i další benefity - kompletní home office, slevu na služby u našich partnerů, Multisportku či možnost vzdělávání.

Co budeš mít na starosti?

Budeš mít na starosti oblast UX pro naše projekty. Konkrétně jde především o:
✓ tvorbu wireframů pro naše weby
✓ zvyšování výkonnosti současných webů
✓ v ideálním případě společně s Marketing Managerem budeš i vymýšlet nové weby pro naše partnery
✓ je možná i spolupráce i v dalších oblastech, např. v grafice

Jak to u nás funguje?

Nejsme korporát, nečekej zdlouhavé schvalovací procesy ani nekonečné meetingy. Snažíme se dělat vše maximálně efektivně a neztrácet čas. Jsme v pravidelném kontaktu především přes Slack, ale pokud budeš potřebovat volno na školu či prostě relaxovat, tak se domluvíme. Jsme naprosto otevřeni novým nápadům - spouštíme hodně projektů a jsme rádi za každou iniciativu. Tým sestavujeme teprve od začátku roku a rozrůstá se rychlým tempem, takže je dost možné, že za půl roku budeme někde úplně jinde :)

Pokud Tě tato nabídka zaujala, tak nám pošli životopis či odkaz na LinkedIn a napiš, proč bychom si měli vybrat právě Tebe. Když k tomu přidáš konkrétní věci, na kterých ses už v minulosti podílel, tak budeme rádi. Budeme se těšit :)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 762/32, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 1. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Media Market Consulting s.r.o.

 

Kontakt

Media Market Consulting s.r.o.
David Zoubek