KARIÉRA

Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje, obchodu a outsourcingu služeb nadnárodních společností. Řídíme se mezinárodními standardy ve vedení projektů. Stabilita, jistota a orientace na výsledek jsou stavebními prvky naší firemní kultury. V rámci rozšíření dlouholeté spolupráce s jedním z našich celosvětově působících partnerů, hledáme nového kolegu na pozici operátora prodejního týmu VODAFONE. Pro více informací navštivte www.mmczech.cz

Vodafone, Specialista prodeje až 40.000 Kč/měs.

  • Rozšiřujeme team Vodafone, získejte fixní plat a velice zajímavý odměňovací systém
  • Baví Vás komunikace s lidmi?
  • Jste zapálený/á do světa telekomunikací a moderních technologií?
  • Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelském kolektivu?
  • Chcete volat zákazníkům, kteří sami projevili zájem o naše služby?

Co od nás získáte:

  • Výdělek až 40.000,- Kč (průměrná mzda u nás je 210,- Kč/hod)
  • Fixní základ + nadstandardní provize + osobní ohodnocení
  • Neomezený tarif s 30 GB internetu zdarma, a to včetně sdílené SIM karty.
  • Multisport kartu za zvýhodněných podmínek
  • Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné, CRM systém)
  • Praxi v oblasti péče a prodeje u nových i stávajících zákazníků
  • Motivační soutěže o zajímavé ceny nebo peníze v hotovosti, teambuildingy
  • Vyberte si typ spolupráce, který Vám bude nejvíce vyhovovat - DPP/DPČ/IČO/HPP (po zapracování)

Pracovní náplň:

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • Kontaktování zákazníků, kteří sami projevili zájem o naše služby prostřednictvím webového formuláře
  • Vyhledávání optimálního řešení
  • Administrativní činnost v CRM systému
  • Profesionální reprezentace firmy Vodafone

Očekáváme:

  • Příjemný hlasový projev
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Komunikativnost
  • Pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem
  • Uživatelskou znalost práce na PC (Office, email)
  • Spolehlivost

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 762/32, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, children-friendly office, možnost studijního volna, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Media Market Consulting, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Filip Kazda
Telefon: 778 506 969