KARIÉRA

Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje, obchodu a outsourcingu služeb nadnárodních společností. Řídíme se mezinárodními standardy ve vedení projektů. Stabilita, jistota a orientace na výsledek jsou stavebními prvky naší firemní kultury. V rámci rozšíření dlouholeté spolupráce s jedním z našich celosvětově působících partnerů, hledáme nového kolegu na pozici Administrativní podpora prodejního týmu VODAFONE. Pro více informací navštivte www.mmczech.cz

Super brigáda! konzultant VODAFONE, až 300,- Kč/hod.

Rozšiřujeme team Vodafone

• Chcete získat zajímavý fixní plat, a ještě zajímavější provizní ohodnocení?
• Baví Vás komunikace s lidmi?
• Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelském kolektivu?

Co od nás získáte:

• Průměrný výdělek 150,- Kč/hod, až 35.000,- Kč
• Fixní základ + nadstandardní provize + osobní ohodnocení
• Zvýhodněný neomezený tarif
• Multisport kartu
• Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné, CRM systém)
• Praxi v oblasti péče a prodeje u nových a stávajících zákazníků
• Motivační soutěže o ceny, teambuildingy
• Full time nebo přivýdělek? U nás žádný problém! Máte možnost pracovat na smlouvu, která Vám bude nejvíce vyhovovat! Smlouvu na DPP/DPČ/HPP (po zapracování). Navíc si můžete zvolit směny dle Vašich možností

Pracovní náplň:

• Kontaktování zákazníků za účelem výhodnějších služeb z interní databáze
• Administrativní činnost v CRM systému
• Profesionální reprezentace firmy Vodafone

Očekáváme:

• Dobrý hlasový projev
• Rodilý mluvčí český jazyk
• Komunikativnost
• Pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem
• Uživatelská znalost práce na PC (Office, email)
• Spolehlivost

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 762/32, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 7. 6. 2017 do 31. 12. 2017

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

150-300 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Media Market Consulting, s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Vojtěch Šebek
Telefon: 608 212 404