KARIÉRA

Seminárky, prezentace, zkoušky, maturitu, diplomku, státnice již máte za sebou. A co teď? Možností je samozřejmě spousta. Bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, energetika – co zvolit? Media Market Consulting Vám pomůže najít tu pravou oblast pro Vás, a to i bez předešlých zkušeností.

Jsme vyhledávaným zákaznickým centrem pro mezinárodní společnosti z oblasti péče, prodeje a obchodu. Spolupracujeme se společnostmi Vodafone, NN, E.On, Sodexo, MND, kterým pomáháme být úspěšní a budovat pozitivní zákaznickou zkušenost. Jako pracovník zákaznického servisu nám s tím můžete pomoci i Vy.

Startovací program pro studenty/absolventy - až 30.000,-Kč

 • Máte příjemný hlasový projev a žádná hláska Vám nedělá těžkosti? Baví Vás komunikovat a umíte trpělivě vysvětlovat a poradit? To je to, s čím u nás můžete začít.

Co bude náplní Vaší práce?

 • Budete působit jako podpora pro energetické specialisty společnosti E.ON - budete se starat o jejich kalendáře a domlouvat schůzky s klienty.
 • Vaším úkolem bude nejen schůzku domluvit, ale také správně zaznamenat do kalendáře i interního systému.
 • Samozřejmostí jsou i další aktivity pro spokojenost klienta.

Jaká Vás čeká odměna?

 • Hledáte práci na full time nebo jen přivýdělek? Obojí Vám umožníme. Velkou výhodou je plánování si směn se svým supervizorem na měsíc dopředu dle Vašich možností.
 • Klientů bude dost, díky čemuž Vás bude práce naplňovat a získáte tak bohaté zkušenosti. Dostanete fixní mzdu jako podporu od nás, zbytek si ovlivníte sami. Každá podepsaná smlouva pro Vás automaticky znamená další výdělek. Průměrná mzda vychází na 170,-Kč/hod, nicméně kolik si odnesete, záleží jen na Vás, v této oblasti slovo strop neznáme!
 • Je pro nás důležitá týmová spokojenost, proto si přiveďte kolegu, budete se cítit v práci lépe a jistěji, a navíc Vás odměníme finančním bonusem 6000,- Kč.

Jak se může stát práce zábavou?

 • Každý se chce v práci i trochu bavit, proto pro Vás máme nachystané motivační soutěže, ať už o poukázky, peníze v hotovosti, občerstvení či odměnu ve formě teambuildingu.
 • Máme pro Vás připravené zajímavé benefity jako je Multisport karta nebo SIM s neomezeným voláním s více jak 50% slevou!

Proč začít právě u nás?

 • Získáte praxi v oblasti komunikačních a prodejních dovedností, které se Vám budou do budoucna hodit napříč všemi profesemi. Budete se účastnit pravidelných meetingů, školení, workshopů.
 • Umožníme Vám začít po škole, ale je nám jasné, že jsou tací, kteří mají ambice posunout se dál či mají prodejního ducha. Ve všech oblastech se u nás můžete skvěle realizovat. Jasným důkazem je náš současný management, kde většina členů začínala na podobných pozicích.

Co k tomu dodat? Čekáme jen na Vás, místo už je pro Vás připravené. Jednoduše zašlete svůj životopis, my se Vám obratem ozveme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 762/32, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 28. 1. 2020 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

150-300 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Media Market Consulting, s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

 

Kontakt

Media Market Consulting, s.r.o.
Vendula Peňázová
Telefon: 773 097 768